Wykaz przedsiębiorstw, dla których Przedsiębiorstwo Energo System wykonywało zlecenia z zakresu prowadzonej koncesjonowanej działalności energetycznej, bądź uczestniczyło w realizacji takich zleceń jako główny podwykonawca:

  1. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-Górniczych ENMAG-EG Sp. z o.o.
    ul. Górnicza 32, 41-946 Piekary Śląskie
  2. Agencja Rynku Energii S.A.
    ul. Żurawia 8, 00-950 Warszawa
  3. BESKID-EKOSYSTEM
    Cięcina 990, 34-350 Węgierska Górka
  4. BUDWEX Sp. z o.o.
    ul. Jastrzębska 36, 44-253 Rybnik
  5. CELSA Huta Ostrowiec Sp. z o.o.
    ul. Samsonowicza 2; 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
  6. Cementownia „NOWINY Sp. z o.o.
    Sitkówka k/Kielc
  7. Česki Ekologický Instytut s.r.o.
    Tylowicka 372, 15521 Praga, Czechy
  8. Ciepłownia Rydułutowy Sp. z o.o.
    ul. Mickiewicza 21, 44-280 Rydułutowy
  9. CTL Logisticts
    ul. Długa 90, 41-208 Sosnowiec
  10. CYNK-ŻAR Sp.j.
    ul. Patyzantów 21, 42-300 Myszków
  11. Doradztwo Gospodarcze DGA S.A.
    61-896 Poznań, ul. Towarowa 35
  12. DROBIA S.A.
    ul. Jaskółek 12, 43-215 Studzienice
  13. EKOPEC Sp. z o.o.
    ul. Energetyczna 10, 42-504 Będzin
  14. Elektrociepłownia „Szopienice” Sp. z o.o.
    ul. 11 listopada 19, 40-387 Katowice
  15. Elektrociepłownia ZDUŃSKA WOLA
    ul. Murarska 21, 98-220 Zduńska Wola
  16. Elektrownia „CHORZÓW” S.A.
    ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3, 41-503 Chorzów
  17. EM&CA S.A.
    ul. Wiejska 16, 00-208 Warszawa
  18. ENEA Opetator Sp. z o.o.
    ul. Strzeszyńska 58, 60-479 Poznań
  19. ENESTA Sp. z o.o.
    Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola
  20. Energomedia „ŁABĘDY” Sp. z o.o.
    ul Metalowców 6, 44-109 Gliwice
  21. ERG Ząbkowice Zakład Tworzyw Sztucznych S.A.
    ul. Chemiczna 6 42-520 Dąbrowa Górnicza
  22. EURO POWER CENTRUM Sp. z o.o.
    Wolica 114 D; 05-830 Nadarzyn
  23. EUROSTAL Inwestycje Sp. z o.o.
    Oddział w Rudzie Śląskiej, ul. Niedurnego 79, 41-709 Ruda Śląska
  24. EVONIK Carbon Black Polska Sp. z o.o.
    ul. 3-go Maja 83 38-200 Jasło
  25. Fabryka Maszyn Budowlanych i Lokomotyw „Bumar-Fablok” S.A.
    ul. Fabryczna 16, 32-500 Chrzanów
  26. Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa „KEM”
    ul. Budowlanych 4 41-303 Dąbrowa Górnicza
  27. FORTUM Częstochowa S.A.
    ul. Brzeżnickiej 32, 42-200 Częstochowa
  28. Górażdże Cement S.A.
    Chorula, ul. Cementowa 1; 45-076 Opole
  29. Gminny Zakład Gospodarki Wodnej i Komunalnej
    ul. Wolności 133 42-460 Mierzęcice
  30. Grupa OŻARÓW S.A.
    ul. Karsy 77, 27-530 Ożarów
  31. GTC Mars S.A.
    ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa
  32. Huta „Bankowa” S.A.
    ul. Sobieskiego 24; 41-300 Dąbrowa Górnicza
  33. Huta „Batory” S.A.
    ul. Dyrekcyjna 6, 41-506 Chorzów
  34. Huta „CEDLER” S.A.
    ul. Niecka 1, 41-200 Sosnowiec
  35. Huta „Kościuszko” S.A.
    ul. Metalowców 13, 41-500 Chorzów
  36. Huta Metali Nieżelaznych „Szopienice” S.A.
    ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice
  37. Huta Stali „Częstochowa” Sp. z o.o.
    ul. Kucelińska 22; 42-207 Częstochowa
  38. Huta POKÓJ S.A.
    ul. Niedurnego 79, 41-709 Ruda Śląska
  39. IDEA 98 Sp. z o.o.
    ul. Zagórska 83, 42-680 Tarnowskie Góry
  40. International Paper – Klucze S.A.
    ul. Zawierciańska 1, 32-310 Klucze
  41. IZO-ENERGO Sp. z o.o.
    ul. św. Urbana 17, 44-100 Gliwice
  42. JOPEX
    Zakład Produkcyjny ul. Sobieraja 10, 41-804 Zabrze
  43. Katowicki Holding Węglowy S.A.
    ul. Damrota 18, 40-022 Katowice
  44. Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
    ul. Klonowa 35c, 40-168 Katowice
  45. KEM Sp. z o.o.
    ul. Budowlanych 6/1a, 41-303 Dąbrowa Górnicza
  46. KGHM Polska Miedź S.A.
    ul. Marii Skłodowskiej-Curie 48, 59-301 Lubin
  47. Kompania Węglowa S.A.
    ul. Powstańców 30, 40-039 Katowice
  48. Kompania Węglowa S.A.
    Oddział Zakład Elektrociepłownie; ul. Rymera 4 44-270 Rybnik
  49. Korporacja Budowlana „FADOM” S.A.
    ul. Boczna 4; 44-240 Żory
  50. Kolporter EXPO Sp. z o.o.
    ul. Zagańska 61; 25-528 Kielce
  51. KWK Kazimierz-Juliusz Sp. z o.o.
    ul. Ogrodowa 1, 41-215 Sosnowiec
  52. Lidman Energetyka Cieplna Sp. z o.o.
    Al. Zwycięstwa 97, 42-520 Dąbrowa Górnicza
  53. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
    ul. 700-lecia 10, 32-650 Kęty
  54. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej „EKOTERM” Sp. z o.o.
    ul. Folwark 14 34-310 Żywiec
  55. MYKO-TERM S.A.
    ul. Partyzantów 21, 42-300 Myszków
  56. MYLAND REAL ESTATE Sp. z o.o.
    ul. Puławska 427, 02-801 Warszawa
  57. MZK Leżajsk
    ul. Żwirki i Wigury 3, 37-300 Leżajsk
  58. Nadwiślańska Spółka Energetyczna Sp. z o.o.
    ul. Granitowa 132, 43-155 Bieruń
  59. Nowoczesne Produkty Aluminiowe Sp. z o.o.
    ul. Piłsudskiego 23, 32-050 Skawina
  60. OMMAG Sp. z o.o.
    ul. Dworska 7, 40-584 Katowice
  61. ORZEŁ BIAŁY S.A.
    ul. Siemianowicka 98, 41-902 Bytom
  62. PERN Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych Przyjaźń S.A.
    ul. Wyszogrodzka 133, 09-406 Płock
  63. PGE Elektrownia Bełchatów
    ul. Energetyczna 7, 97-406 Bełchatów
  64. PGE Elektrownia Kozienice
    Świerże Górne, gmina Kozienice 26 – 900 Kozienice 1
  65. P.H.U. Agrotex Sp. z o.o.
    ul. Chodkiewicza 22, 25-122 Kielce
  66. POLENERGIA S.A.
    ul. Krucza 24/26, 00-526 Warszawa
  67. Południowy Koncern Węglowy S.A.
    ul. Grunwaldzka 37, 43-600 Jaworzno
  68. Porty Lotnicze P.P.
    ul. Żwirki i Wigury 1; 00-906 Warszawa
  69. POWEN S.A.
    ul. Wolności 318, 41-800 Zabrze
  70. Proximus S.A.
    ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice
  71. Przedsiębiorstwo Energetyczne „MEGAWAT” Sp. z o.o.
    ul. Młyńska 21a, 44-230 Czerwionka-Leszczyna
  72. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
    ul. Wrocławska 2 44-335 Jastrzębie Zdrój
  73. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
    ul. Grażyńskiego 46, 40-126 Katowice
  74. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
    ul. Przemysłowa 2 09-100 Płońsk
  75. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
    ul. Zabrzańska 24, 41-700 Ruda Śląska
  76. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
    ul. Kubicy 6, 43-100 Tychy
  77. Przedsiębiorstwo Górnicze „DEMEX” Sp. z o.o.
    ul. Hagera 43, 41-800 Zabrze
  78. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o.
    ul. Zdrojowa 4, 43-200 Pszczyna
  79. Przedsiębiorstwo Komunalne „THERMA” Sp. z o.o.
    ul. Grażyńskiego 108, 43-300 Bielsko-Biała
  80. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „AMAR” Sp. z o.o.
    ul. ks. P. Skwary 20, 44-370 Pszów
  81. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „ENCO” Sp. z o.o.
    ul. Strzelców Bytomskich 165, 41-914 Bytom
  82. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ESOX Sp. z o.o.
    ul. Odległa 138, 44-310 Radlin
  83. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ADM” Sp. z o.o.
    ul. Strzelców Bytomskich 165, 41-914 Bytom
  84. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ENMECH” Sp. z o.o.
    ul. Karola Szymanowskiego 1, 41-219 Sosnowiec
  85. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „TECHBUD” S.C.
    ul. Fabryczna 12, 44-240 Żory
  86. Przedsiębiorstwo „UNIMEX” Sp. z o.o.
    ul. Grabowa 3, 40-172 Katowice
  87. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ADM”
    ul. Kosynierów 35, 41-219 Sosnowiec
  88. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ENMECH” Sp. z o.o.
    ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec
  89. Rafineria Nafty JEDLICZE S.A.
    ul. Trzecieskiego 14, Jedlicze
  90. RCEkoenergia Sp. z o.o.
    ul. Łukasiewicza 2, 43-502 Czechowice-Dziedzice
  91. Rejonowa Spółka Ciepłownicza Sp. z o.o.
    ul. Chorzowska 12; 41-902 Bytom
  92. SAJT Development Sp. z o.o.
    ul. Braci Miroszewskich 132 41-219 Sosonowiec
  93. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „REPTY”
    Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka, 42-604 Tarnowskie Góry
  94. Siemianowicka Agencja Rozwoju
    ul. Św. Barbary 2b, 41-100 Siemianowice Śl.
  95. SFW Energia Sp. z o.o.
    ul. św. Urbana 17, 44-100 Gliwice
  96. Spółdzielnia Mieszkaniowa
    przy Elektrowni Rybnik, ul. Mglista, 44-207 Rybnik
  97. Spółdzielnia Mieszkaniowa
    ul. Kolejowa 6, 43-246 Strumień
  98. Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
    ul. Kopalniana 6, 40-205 Katowice
  99. SUPER KRAK S.A.
    ul. Bociana 6, 31-231 Kraków
  100. SYBIL MAXIMUS Sp. z o.o.
    05-830 Nadarzyn Wolica 114d
  101. Śląski Zarząd Nieruchomości
    Jednostka Budżetowa Województwa Śląskiego, ul. Grabowa 1A, 40-172 Katowice
  102. Technologie BUCZEK S.A.
    ul. Nowopogońska 1, 41-200 Sosnowiec
  103. TERMA-DOM Sp. z o.o.
    ul. Bytomska 112 a, 41-803 Zabrze
  104. Top Gaz Sp. z o.o.
    ul. Rogera 24, 47-430 Rudy
  105. THÜGA AG
    Nymphenburger str. 39, 80802 Münchem, Niemcy
  106. Urząd Miasta Imielin
    ul. Imielińska 81, 41-407 Imielin
  107. Urząd Miasta Żywiec
    ul. Rynek 2, 34-300 Żywiec
  108. Wojkowicki Zakład Energetyczny „Wojzec” Sp. z o.o.
    ul. G. Morcinka 38, 42-580 Wojkowice
  109. WZD Sp. z o.o.
    ul. Zdrojowa 2, 43-200 Pszczyna
  110. Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
    ul. Goethego 3, 41-800 Zabrze
  111. ZAEL Energo Sp. z o.o.
    ul. Fabryczna 14e, 53-609 Wrocław
  112. Zakład Energoelektryczny Huty Częstochowa Sp. z o.o.
    ul. Kucelińska 22 42-200 Częstochowa
  113. Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o.
    ul. Piastowska 29, 47-400 Racibórz
  114. Zakład Elektryczno-Mechaniczny „EL-WO”
    ul. Samsonowicza 6, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
  115. Zakład Energo-Mechaniczny „ŁABĘDY” Sp. z o.o.
    ul. Zawadzkiego 45, 44-109 Gliwice
  116. Zakład Gospodarki Cieplnej Śląskiej Akademii Medycznej
    ul. medyków 2a 40-752 Katowice
  117. Zakład Gospodarki Komunalnej
    ul. Rymera 15, 44-310 Radlin
  118. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
    ul. E. Orzeszkowej 8 89-400 Sępólno Krajeńskie
  119. Zakład Instalacji Elektroenergetycznych
    ul. Witkiewicza 25, 63-100 Śrem
  120. Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o.
    ul. Waryńskiego 13, 43-190 Mikołów
  121. Zakład Odmetanowania Kopalń „ZOK II” Sp. z o.o.
    ul. Kolejowa 26, 44-200 Rybnik
  122. Zakład Produkcji Ciepła „Żory” Sp. z o.o.
    ul. Gwarków 1a, 44-240 Żory
  123. Zakłady Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
    ul. Ścigały 14, 40-205 Katowice
  124. Zakłady Górniczo-Hutnicze BOLESŁAW Sp. z o.o.
    ul. Kolejowa 37 32-332 Bukowno
  125. Zakłady Mechaniczne PZL WOLA
    Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
  126. Zakłady Mechaniczne WIROMET S.A.
    ul. Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów
  127. Zakłady Odlewnicze „MAŁAPANEW” Spółka z o.o.
    ul. Kolejowa 1; 46 – 040 Ozimek
  128. Zakłady Przemysłu Bawełnianego „FROTEX” S.A.
    ul. Nyska 10, 48-200 Prudnik
  129. ZŁOMREX Sp. z o.o.
    ul. Zielona 26, 42-360 Poraj